יהוד מונוסון | תיווך מומלץ ומידע בנושא נדל"ן

לקוחות יקרים,

כמיטב המסורת, ולנוחיותכם, ריכזתי כאן את כל המידע הדרוש להיכרות עם נושא הנדל"ן למגורים ולהשקעה בעיר יהוד מונוסון, כולל קישורים רלוונטיים למאגרי מידע עדכניים וטיפים חשובים.

מי שאיננו מכיר כלל את העיר ימצא בהמשך המאמר מידע בנושאים נוספים, כגון: מערכת החינוך בעיר, תחבורה, פנאי ועוד.

המאמר מציע מבט על התפתחות הנדל"ן ביהוד מונוסון ועל עתידו, והיכרות מעמיקה עם האפשרויות השונות להשקעה ולמגורים בעיר.

בכל שאלה או למידע נוסף הינכם מוזמנים ליצור עימי קשר.

שלכם ובשבילכם,

אלי שאנן | אונו נדל"ן | מתווך מומלץ ביהוד מונוסון

קצת על ההיסטוריה של יהוד מונוסון

העיר יהוד הוקמה בשנת 1948 ויושבה לראשונה על ידי אוכלוסייה יהודית על חורבותיו של הכפר הערבי "יהודייה", לאחר בריחת תושביו הערבים במלחמת עצמאות. בשנת 1950 הוכרזה כמועצה מקומית ובשנת 1995 הוכרזה כעיר.

עם הקמתו אוכלס היישוב על ידי עולים חדשים מטורקיה ומתימן ועל ידי ניצולי שואה מאירופה (בעיקר ממחוז ביאליסטוק שבפולין). העולים הראשונים התיישבו בבתים הערביים הנטושים, שהיוו את מרכז היישוב, וסביבם נבנו עם הזמן שכונות חדשות. בשנת 2003 אוחדה העיר יהוד עם נווה מונסון תחת עירייה משותפת. העיר, קרויה על שמו של הכפר הערבי ששכן במקום, נמצאת בגבול נחלתו של שבט דן, בקרבת נחלת שבט יהודה.


בשנות ה-90 התרחבה העיר מאוד עם הקמתן של שכונת היוקרה קריית סביונים, קריית ביאליסטוק, גבעת אוויה ונווה עובד. השכונות החדשות משכו אל העיר אוכלוסייה ממעמד סוציו-אקונומי גבוה והיא שינתה את פני העיר. בשנת 2003, במסגרת איחוד רשויות, אוחד היישוב נווה מונוסון עם העיר, ושמה שונה ל"יהוד מונוסון."
מידע נוסף על ההיסטוריה של העיר ועל התרבות בה ניתן למצוא באתר "יהוד שלי"

קישור לערך יהוד – מונוסון באתר ויקיפדיה

אוכלוסייה וקהילה ביהוד מונוסון

העיר מונה כיום כ-32,000 תושבים המתגוררים בכ-8,500 יחידות דיור, והיא צפויה כמעט לשלש את גודלה בשנים הקרובות ולהגיע לכ-80,000 תושבים בכ-23,000 יחידות דיור.
במדרג החברתי-כלכלי נמצאת העיר באשכול 7 (מתוך 10).
לעיר אוכלוסייה מגוונת. הקהילה האורבנית רב גילאית וכוללת בני עדות שונות מארצות מוצא רבות. הרמה סוציו-אקונומית משתנה אף היא, ויש בה תושבים חדשים לצד ותיקים. הקהילה אינטגרטיבית, בעלת "גאוות יחידה" ושומרת על ייחודיותה ואיכויותיה.

קישור לנתונים דמוגרפים נוספים מתוך האתר לביטוח לאומי
קישור לנתונים עדכניים מהלשכה המרכזית לסטטיסטיקה.

מפת יהוד מונוסון

מיקום ונגישות

העיר יהוד מונוסון ממוקמת במרכז גוש דן, באזור הביקוש העיקרי של מדינת ישראל, סמוך לנתב"ג.

העיר משתרעת משני עברי כביש 461 – כביש הרוחב הראשי של דרום גוש דן, וממוקמת בצומת דרכים ארצי עם רמת נגישות גבוהה הן ברמה האזורית (כביש 461 לת"א, כביש 412 לראשון לציון ולרחובות, כביש 40 לפתח תקווה ולדרום הארץ) הן ברמה הארצית (כביש 1, כביש 4, כביש 6), וכאמור גם ברמה הבינלאומית (נתב"ג).

כביש רב מסלולי, מספר 46, מתוכנן להיסלל ולחבר בין כביש מספר 1 (מחלף שפירים) לכביש 6 (באזור היישוב אלעד), על מנת לשחרר עומסי תנועה ביציאות ובכניסות של העיר.

בנוסף, לעיר מיקום אטרקטיבי על ציר הקו הסגול של הרכבת הקלה, שנותנת מענה תחבורתי לצורכי מגורים ולצורכי השקעות ופתיחת עסקים.

כביש 46

עיריית יהוד מונוסון

כתובת העירייה: רחוב מרבד הקסמים 6, יהוד מונוסון
טלפון: 03-539-1212
לעריית יהוד מונוסון אתר אינטרנט נוח לשימוש, עשיר במידע ובקישורים רלוונטיים לכל צורכי התושבים בעיר. בין השאר תמצאו באתר מידע רחב בנושאי חינוך, תרבות ופנאי, מידע בנושא נדל"ן ועדכונים שותפים.

קישור לאתר האינטרנט של עיריית יהוד – מונוסון

נדל"ן ביהוד מונוסון

העיר יהוד מונוסון מאופיינת במגוון רחב של נכסים מסוגים שונים, המתאימים לאוכלוסיות שונות; שכונות ובתים ותיקים לצד פרויקטים חדשים והתחדשות עירונית, וסביבה אורבנית הכוללת בנייה רוויה ישנה ומגדלים מודרניים לצד אזורים בעלי אופי כפרי עם בנייה פרטית המתאפיינת בבתים צמודי קרקע.

בימים אלה העיר כולה נמצאת בתהליכי התרחבות והתחדשות רבים: שתי שכונות חדשות מוקמות, ישנה התחדשות עירונית בשכונות הוותיקות, השטח המוניציפלי של העיר מורחב ומוקמים אזורי תעסוקה מסחר ותעשייה חדשים.

מידע עדכני על פרויקטים הנמצאים בשלבי תכנון וביצוע שונים בעיר ניתן למצוא באתר 

אתר מדלן מרכז מידע עדכני על אודות פילוח האוכלוסייה ועסקאות הנדל"ן המתקיימות בעיר, לפרטים המלאים לחץ כאן

באתר הרשמי של רשות המיסים ניתן לראות בכל רגע נתון פירוט מלא של עסקאות הנדל"ן שהתקיימו בפועל (בעיכוב של כשלושה חודשים). לפרטים המלאים לחץ כאן

מקור מידע נוסף וחשוב הוא מערכת GIS של העיר

אזורי תעשייה ומסחר

אזורי התעשייה והמסחר העיקריים של העיר מצויים בחלקה הדרומי של העיר ופרוסים לאורכו של כביש 461.

לאורכו של ציר 461 ממוקמים עסקים ומשרדים רבים, המעניקים שירותים הן לתושבי העיר הן לתושבי בקעת אונו והמושבים בסביבה. כתוצאה מהקמת קו הרכבת הקלה מתוכננים ומוקמים בימים אלה לאורכו של אזור התעשייה מספר מתחמי עסקים חדשים, בין היתר ממוקמים גם מפעלים שונים של התעשייה האווירית, הקשורים לפרויקט החלל של המדינה ולחברות בינלאומיות, כגון חברת HP.

קניון סביונים

קניון סביונים הוותיק והטוב ממוקם בשכונת קריית סביונים, בסמוך לצומת סביונים ולכביש 461.

בתי העסק השונים פרוסים על פני שטח של 6,000 מ"ר, וכוללים חנויות אופנה, סופר פארם, פנאי, מסעדות ובתי קפה. במתחם יש גם מועדון כושר, מרפאת שיניים, קופת חולים, קליניקות ועוד. בנוסף יש בקניון כ-4,000 מ"ר המיועדים למשרדים.

לאחרונה אושרה תוכנית להרחבת מתחם קניון סביונים, ובמסגרתה יתווספו לארבעת הקומות הקיימות ארבע קומות חדשות.

מתחם "ביג"

מתחם "ביג" נפתח ביהוד מונוסון בשנת 2021 נפתח בסמוך לצומת הטייסים מתחם "ביג" חדש, המציע לתושבי העיר מבחר חנויות מותגים, מענה רחב ומגוון לקניות, מסעדות ופנאי.

מתחם ביג יהוד מונוסון
מתחם ביג יהוד מונוסון

מתחמי מסחר ותעשייה בשלבי תכנון והקמה

 • בשכונת גדות ייבנה מתחם מסחר ותעסוקה כחלק מפיתוח חלקה המערבי של העיר. במסגרת תכנון השכונה אישרה הוועדה המקומית את תוכנות התב"ע והקצתה שני מגרשים לטובת המתחם, שיכלול כ 400,000 מ"ר של שטחי מסחר ותעסוקה.
  לצפייה בתוכניות הדמיות לחץ כאן

 • במתחם מגשימים הוקצו 350,000 מ"ר נוספים לטובת מסחר ותעשייה.

 • פארק תעשיות ומסחר חדש מתוכנן לקום מצידו הדרומי של כביש 461, מצומת הטייסים ועד צומת נווה מונוסון על כביש 412. במתחם, הגובל בשדה התעופה בן גוריון, מתוכננים להיבנות מרכז קונגרסים ותערוכות, מלונות, מבני מסחר, בנייניי משרדים, הייטק ועוד.

  הרכבת הקלה שתעבור במתחם וכן ריאה ירוקה של פארק עירוני אזורי ישלימו את הפרויקט ויתנו מענה לצורכי העיר המתפתחת, הן בהיבט המסחרי הן בהיבט השטחים הירוקים והפתוחים.
  פארק תעשיות ומסחר חדש מתוכנן לקום מצדו הדרומי של כביש 461, מצומת הטייסים ועד צומת נווה מונוסון על כביש 412.

  במתחם כולו, הגובל בשדה התעופה בן גוריון, מתוכננים להבנות, מרכז קונגרסים ותערוכות, מלונות, מבני מסחר, בנייניי משרדים, הייטק, ועוד.

  הרכבת הקלה שתעבור במתחם, וריאה ירוקה של פארק עירוני אזורי, יתנו מענה לצורכי העיר המתפתחת, הן בהיבט המסחרי והן בהיבט השטחים הירוקים ורחבי בעיר.

תחבורה ציבורית ביהוד מונוסון

חברת "מטרופולין" קיבלה את הזיכיון, ומפעילה משנת 2023 את קווי אוטובוס בבקעת אונו כולה.

הרכבת הקלה – הקו הסגול

הקו הסגול של הרכבת הקלה המוקם בימים אלה עובר לאורכו של ציר 461. הקו ייתן מענה תחבורתי יעיל ונגיש לתושבי העיר. חניכת הקו מתוכננת לשנת 2026.

הקו יחבר את העיר למרכזי הערים של מרכז גוש דן ויקל מאוד את התנועה אליה וממנה. בניית הקו משפיע כבר על תנופת הבנייה ועל ההתפתחות הנדל"נית המואצת לאורך התוואי וביהוד כולה.

מסלול: הקו יחבר בין בקעת אונו ויהוד לפתח תקווה, רמת גן, גבעתיים ותל אביב. תחנת המטרו העתידית "יגאל אלון", שצפויה לקום גם היא על ציר 461, תחבר את יהוד לרשת ענפה של הסעות המוניות.

צפי לתחילת פעילות הקו:2027

לצפייה במפת המטרו העתידי והרכבת הקלה לחץ כאן

כביש 461 תווי הרכבת הקלה יהוד מונוסון

שכונות ביהוד מונוסון

העיר יהוד מונוסון מחולקת לכמה רובעים ושכונות. ריכזנו כאן עבורכם כמה נתונים עיקריים על כל אחת מהן.
לנתונים ומפות מתוך אתר מדלן לחץ כאן

שכונת קריית סביונים

שכונת קריית סביונים ביהוד מונוסון היא אחת השכונות המבוקשות בבקעת אונו. השכונה ממוקמת במערב העיר ונבנתה בשלבים. אכלוס הבניינים הראשונים החל בשנת 1997 ובנייתה הושלמה לקראת 2009. השכונה כוללת 26 בניינים בני 8 עד 12 קומות, שנבנו בשיטה הטרומית. בחלקה במערבי של השכונה נבנו רחובות הולנדיים ובהם בתים צמודי קרקע הבנויים על מגרשים ששטחם בין 200 ל-350 מ"ר.

השכונה תוכננה לתת מענה איכותי לכל צורכי התושבים, שהגיעו מאזור גוש דן כולו ובחרו להשתקע בעיר.

בשטחה של השכונה ניתן למצוא את כל מעטפת השירותים הנחוצים, כגון: קניון סביונים ומרכז מסחרי נוסף (בית אפי), הכולל קומות משרדים מסעדות ובתי קפה, בית ספר יסודי "היובל", שתי חטיבות ביניים, "סביונים ו"פסגות", גני ילדים, "מתחם השמחה" ובו מגרשי ספורט ופנאי רבים, ושני פארקים ציבוריים – "גן יצחק רבין" ו"גינת תמר".

לאורך גבולה המערבי של השכונה, מקניון סביונים ועד הכניסה לסביון, הוקמה טיילת חדשה, המשמשת את תושבי השכונה לטיולי אופניים, הליכה וריצה.

סוגי הנכסים בקריית סביונים מגוונים ביותר; מדירות שלושה חדרים ועד בתים פרטיים צמודי קרקע.

מחירי הנכסים בשכונה גבוהים באופן יחסי לשאר השכונות בעיר, והביקוש למגורים בה רב באופן עקבי לאורך השנים.

שכונת קריית ביאליסטוק

שכונת קריית ביאליסטוק, הקרויה על שמה של העיר ביאליסטוק שבצפון-מזרח פולין, שוכנת בחלקה המזרחי של העיר, והיא אחת השכונות היוקרתית והאיכותית ביותר בעיר. היא מתאפיינת בבתים צמודי קרקע הבנויים על מגרשים בגודל 200–670 מ"ר. האוכלוסייה בשכונה היא ממעמד סוציואקונומי גבוה מהממוצע בעיר.

הביקוש לנכסים צמודי קרקע בשכונה רב, ומחיריהם גבוהים בהתאמה.

בחלקה המערבי של השכונה, לאורכו של רחוב ויצמן, ממוקמים כמה בנייני מגורים בבנייה רוויה. הבניינים בעלי 4 קומות והם נבנו בשנות החמישים והשישים.

בימים אלה מתקיים תהליך מזורז לקראת פרויקט התחדשות עירונית רחב היקף בכל מרכז העיר.

לנתונים על עסקאות אחרונות בשכונה מתוך אתר מדלן

שכונת קרית ביאליסטוק יהוד מונוסון
בתים למכירה קריית ביאלסטוק יהוד מונוסון

מרכז העיר יהוד

מרכז העיר יהוד הוא למעשה האזור הוותיק שבו נוסדה העיר בתקופת קום המדינה, ובה הוקמו בתי המגורים הראשונים בשנות החמישים.

עם הקמתה היו במרכז העיר יהוד כמה שכונות, וביניהן: גבעת אוויה, נווה עובד ושכונת מכב"י. שמן של השכונות עוד שגור בפיהם של ותיקי העיר אך עם השנים כל השכונות אוחדו מוניציפלית ל"מרכז העיר", ולחלוקה הישנה נותרה משמעות נוסטלגית בלבד.

במרכז העיר יהוד מתרחש בימים אלה "מהפך" ונבנים בו פרויקטים רבים של התחדשות עירונית, בדמות פינוי בינוי ותמ"א. הבניינים החדשים מחליפים את בנייני עמידר הישנים ומשנים את פני העיר מן הקצה אל הקצה.

בעקבות תהליכים אלה השקעה נדל"נית במרכז העיר נחשבת בטוחה ומומלצת. באזורים אלה ניתן עדיין לאתר ולרכוש נכסים זולים באופן יחסי, וליהנות מצפי השבחה גדול תוך שנים ספורות.

נתוני עסקאות מתוך אתר מדלן

רחוב הרצל פינת זאב וינהויז יהוד מונוסון
פארק שעשועים רחוב מרבד הקסמים יהוד מונוסון
רחוב הוורדים מרכז העיר יהוד מונוסון

שכונת (רובע) נווה מונוסון

הרובע נוסד כאגודה שיתופית בשנת 1953, ובשנת 2003 אוחד עם העיר יהוד. מאז מתנהל הרובע תחת אחריות מוניציפלית של העירייה, אך נהנה מעצמאות בענייני תרבות ופנאי שונים.

קהילת התושבים ברובע מורכבת מאוכלוסייה ותיקה ומזוגות צעירים, ומתאפיינת ברמה סוציואקונומית גבוהה. ברובע מוסדות תרבות ופנאי רבים וחיי קהילה עשירים השומרים על ייחודה.

בנווה מונוסון כ-1,500 בתי אב אשר מתגוררים בכ-640 דירות ובכ-860 בתים צמודי קרקע. ברובע המבוקש כ-840 בתים פרטיים צמודי קרקע ועשרה מגדלים בני 16 קומות ברחוב תמר. פרויקט פינוי בינוי ברחוב הסתיים בסוף שנת 2023.

מחירי הנכסים בנווה מונוסון גבוהים בהשוואה לנכסים דומים בבקעת אונו כולה, זאת בשל היתרונות הרבים של הרובע, שיוצרים ביקוש רב לנכסים לעומת היצע מועט.

למאמר מפורט על נדל"ן בנווה מונוסון לחץ כאן

נווה מונוסון
רחוב תמר נווה מונוסון
בתים למכירה בנווה מונוסון

שוקלים למכור או לרכוש נכס ביהוד מונוסון? לקבלת מידע, פרטים על נכסים בשיווק או קבלת ניתוח שוק השוואתי לנכס  צור קשר עכשיו

שכונת גדות

שכונת גדות החדשה, ספינת הדגל של תחום הדיור בעיר יהוד מונוסון ובבקעת אונו כולה, מוקמת בימים אלה בחלקה המערבי של העיר, בתחום בין צירי כבישים 461 (תוואי הקו הסגול של הרכבת הקלה) ו-4622 (צומת סביון) לבין שכונת קריית סביונים ממזרח וסביון ממערב.

השכונה, המשתרעת על פני שטח של 820 דונם, תכלול יותר מ-4,100 יחידות דיור, 400,000 מ"ר של שטחי מסחר ו-90 דונם שטחים ירוקים, שבמרכזם פארק רחב ידיים המשתרע לאורכו של נחל אונו, שעובר במרכז השכונה.

בשכונה ייבנו בתי מגורים שונים למגוון אפשרויות דיור, החל מבניינים מדורגים בני ארבע קומות ועד מגדלים בני 16 קומות. הפרויקט יכלול דירות יוקרה, דירות גן ופנטהאוזים בני ארבעה עד שישה חדרים, לצד דירות קטנות במסגרת תוכנית "דירה בהנחה" של משרד השיכון.

בין הקבלנים המבצעים: אסיה סיירוס, א.פ.י נתיב מגורים בע"מ, אפרידר, החברה לשיכון ופיתוח ישראל, שיכון ובינוי, אפריקה ישראל, טובולסקי נדל"ן, שפיר מגורים ובניין בע"מ, אלקטרה השקעות 1998בע"מ, מכלוף בכור ובניו בע"מ, גינדי החזקות בוני ערים בע"מ.

פרויקט פנאומטי חדשני של מערך שינוע הפסולת ירכז את פינוי האשפה באופן נקי ושקט מכל בתי המגורים, משטחי התעסוקה והמסחר, ולמעשה מכל רחבי השכונה. המערכת הפנאומטית המתקדמת כוללת צנרת תת קרקעית באורך של כשבעה ק"מ ותכלול 15 עמדות לפחי אשפה במרחב הציבורי. המערכת תבטל את הצורך בתנועת משאיות פינוי האשפה בשכונה ותאפשר הפרדת פסולת במקור מכל נקודת השלכה. בפאתי השכונה מוקם מרכז פינוי תת-קרקעי עם מכלי דחיסה שאליו תנוקז כל האשפה וממנה בלבד תפונה בעזרת משאיות.

סרטון הדמיה

בנוסף הוקצו לשכונה כ-50 דונם לטובת שטחי מסחר ותעסוקה, הממוקמים לאורכו של ציר הקו הסגול, סמוך לצומת סביון.

מחירי הדירות בשכונה גבוהים; זאת בשל המחירים הגבוהים שבהם נרכשו הקרקעות, המיקום האסטרטגי צמוד למסלול הקו הסגול של הרכבת הקלה, סטנדרט הבנייה הגבוה, התפתחותה של בקעת אונו כולה והביקוש ההולך וגובר לרכישת נכסים בסביבה.

לקבוצת הפייסבוק הרשמית של השכונה לחץ כאן

לקבוצת הפייסבוק בנושא נכסים למכירה בשכונה לחץ כאן

שכונת מגשימים

שכונת מגשימים מתוכננת לקום במזרח העיר; ממזרח לשכונת קריית ביאלסטוק, ממערב לכביש 40 ומדרום למושב מגשימים. השכונה מתוכננת בקפידה בימים אלה, וצפויות להיבנות בה כ-3,400 יחידות דיור, מתוכן יוקצו 350 יחידות לדיור מוגן.

בשל הקרבה לשדה התעופה בן גוריון ייבנו בשכונה מגדלים בני 13 קומות בלבד.

השכונה החדשה מתוכננת בראייה חדשנית, ויוקמו בה "מודולים" בני חמישה עד שישה בניינים, וכל מודול ייבנה סביב פארק ציבורי ירוק. שבילים להולכי רגל ורוכבי אופניים ירשתו את השכונה ויקשרו בין המודולים, ובנוסף מתוכננת להיבנות שדרה ירוקה לאורכה של השכונה. תכנון מקורי זה ייצור ריווח אורבני לצד אווירה קהילתית, וכן מתחמים ירוקים זמינים ונגישים לכל תושב. בהיקפה של שכונת מגשימים מוקצים שטחים ירוקים נוספים, כך שכל התושבים המתגוררים בה יזכו לקרבה מקסימלית למרחבים ירוקים ללא צורך להתרחק מביתם.

בנוסף יוקצו לשכונה כ 350,000 מ”ר למסחר ותעסוקה, לשטחים ציבוריים ולמוסדות ציבור ופנאי.

התחדשות עירונית ביהוד מונוסון

כמו בשאר היישובים בבקעת אונו, גם ביהוד מונוסון מתקיימת פעילות ענפה בתחום ההתחדשות העירונית. לצד פרויקטים שבנייתם הושלמה נמצאים פרויקטים רבים בשלבי תכנון ואישור שונים.

המרכז הוותיק של העיר עובר בימים אלה "מתיחת פנים" ניכרת. במסגרת הפרויקט ייבנו 6,500 יחידות דיור חדשות, לצד 25,000 מ"ר שטחי ציבור וכ-1,500 מ"ר שטחי מסחר חדשים. 5 דונם נוספים יוקצו לגינות ולפארקים שכונתיים.

פרויקטים של התחדשות עירונית שהושלמו

מתחם אשכנזי: כולל שישה מגדלים בני 14 קומות, הבנויים מסביב לפארק שכונתי. במפלס הקרקע נבנה מתחם מסחרי, הכולל חנויות ונותני שירותים שונים.

מתחם לוגאנו: תוכנן בהשראת העיר הציורית לוגאנו שבשוויץ. אוכלס בשנת 2018. זהו מרחב אורבני שקט, המתאפיין בבנייה נמוכה, 3–4 קומות בלבד, בצבעוניות ייחודית ובמרפסות רומנטיות. המרחב הציבורי הפתוח, הכיכר שוקקת החיים, בתי הקפה והחנויות מסביב מעניקים תחושה כפרית ייחודית במרחב העירוני (אין כניסת כלי רכב למתחם).

מתחם לוגאנו יהוד מונוסון

הגנים התלויים: פרויקט "פינוי בינוי" רחב היקף הממוקם בליבת ההתחדשות העירונית של העיר. הפרויקט, שחלקו הסתיים, מתבצע בשלבים; הוא משתרע לאורכם של הרחובות הרצל ואורי מקלב, וכולל מגדלים בני 14 קומות, דירות גן, פנטהאוזים ודירות ארבעה עד שישה חדרים. בעורפם של הבניינים הוקם גן ציבורי גדול ובטוח למשקי ילדים בכל הגילים. מרכז מסחרי קטן, נוח ופונקציונלי, נבנה בפינת הרחובות מקלב וסעדיה חתוכה.

רחוב הרצל יהוד מונוסון

לחץ לצפייה ברשימת המתחמים המצויים בשלבים שונים של התחדשות עירונית, מתוך אתר הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית

החברה הכלכלית יהוד מונוסון מפרסמת באופן שוטף את התוכניות השונות לפיתוח העיר

"בתוך שנים ספורות עם השלמת הקמתן של שכונת גדות ושכונת מגשימים צפויה העיר לשנות את פניה ולהפוך לעיר אורבנית מתקדמת ומודרנית".

מערכת החינוך ביהוד מונוסון

בעיר יהוד מונוסון מערכת חינוך איכותית ביותר. בעיר יש מגוון רחב של גני ילדים, בתי ספר וחטיבות ביניים, וכן בית ספר תיכון "מקיף יהוד" (https://makifyahud.tik-tak.net/) ומוסדות חינוך נוספים הפזורים ברחבי העיר.

לרשימה המלאה והמעודכנת לחץ כאן

שירותי דת

בתי כנסת רבים, מזרחיים ואשכנזיים, פזורים בעיר.

לפירוט המלא לחץ כאן

תרבות הפנאי

בעיר יהוד מונוסון ישנם מרכזי תרבות ופנאי בתחומים רבים לרווחת התושבים.

לפירוט המלא לחץ כאן

היכל מופת: הוא היכל התרבות המרכזי ביהוד. יש בו יותר מ-380 מקומות ישיבה והוא מארח לאורך השנה הצגות תיאטרון למבוגרים ולילדים, מופעים מוזיקליים, הרצאות שונות ומופעי תרבות ואירועים נוספים.

כתובת: סעדיה חתוכה 25, יהוד מונוסון טלפון: 03-5361483

מתווך מומלץ ביהוד מונוסון

מחפשים מתווך נדל"ן מומלץ ומומחה ביהוד מונוסון?

כתושב העיר, ועם ניסיון של שנים רבות ואין ספור עסקאות נדל"ן בעיר, אשמח לעמוד לרשותכם וללוות גם אתכם בתהליך מכירה או רכישה של נכס בעיר.

רוצים להכיר הזדמנויות נדל"ן ביהוד מונוסון?
מעוניינים לקנות או למכור בסביבה?

חייגו עכשיו ולעזור גם לכם לממש את חלומכם, בהגינות, במקצועיות ובביטחה!!!

בברכה,

אלי שאנן – אונו נדל"ן | סוכן הנדל"ן שלכם |  052-6618699

קישורים שימושיים

שתפו:

יהוד מונוסון תיווך ומידע בנושא נדלן

מעוניניים לשאול שאלות? רוצים לשמוע יותר?
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

זקוקים למידע נוסף או התיעצות?

השאירו שם ומספר טלפון ואחזור אליכם בהקדם

אלי שאנן מתווך אונו נדלן

מעונים לשאול שאלות? רוצים לשמוע יותר?
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם