הדרך למכירת נכס

שוקלים למכור נכס?
מתלבטים איך ומה נכון לעשות?

אתם צודקים, מכירת נכס היא עניין רציני מאוד ובעל משמעויות מרחיקות לכת, גם בהיבט הכלכלי וגם בהיבטים אישיים שונים.

תהליך מכירה בעזרת מתווך נדל"ן מקצועי יחסוך לכם זמן יקר, כאב ראש ועוגמת נפש, ויניב תוצאה טובה יותר, גם במחיר המכירה וגם בהיבטים חשובים נוספים, כמו פריסת התשלומים ומועד הפינוי, והכי חשוב – איתור קונים בשלים לעסקה בטוחה.

מתווך נדל"ן מקצועי מכיר היטב את השוק, הוא בעל כלים, קשרים ומיומנויות הדרושים לצורך גיבוש העסקה הטובה ביותר עבורכם.

אייקון למכירה - אלי שאנן - אונו נדל"ן - צבעוני

הנה בקצרה ראשי הפרקים לתהליך מכירה נכון

פגישת היכרות, תיאום ציפיות והסבר על התהליך

הקשר האישי בינינו חשוב להצלחת התהליך ולתוצאה הסופית. בפגישה נכיר זה את זה, אסביר על הדרך שלפנינו ועל הצעדים הבאים, נתאם ציפיות ואענה על כל השאלות שתעלו.

תמחור נכון ובניית תיק נכס

תמחור נכון של נכס למכירה הוא אחד השלבים החשובים לפני שיווקו.
רוב המוכרים מאמינים שמחיר שיווק גבוה יניב בהכרח עסקה טובה יותר, אך בפועל מחיר שיווק לא ריאלי מבריח קונים רציניים וגורם נזק גדול למוכרים. לקבלת המדריך המלא בנושא תמחור נכס ומשמעויותיו שלח בקשה כאן
לטובת קביעת מחיר שיווק נכון ומחיר מטרה לסגירת עסקה אכין עבורכם ניתוח שוק השוואתי CMA (Comparable Market Analysis), שבו יופיעו עסקאות אחרונות בסביבת הנכס שלכם לעומת נכסים אחרים המתחרים כרגע בשוק. (לחץ כאן לקבלת ניתוח השוואתי).
אכין מפרט מדויק של כל הפרמטרים, התוספות והיתרונות של הנכס. ובנוסף אוציא נסח טאבו מעודכן ואישורים שונים, וכן אבצע את כל הבדיקות הנדרשות לפני הצגת הנכס בפני קונים פוטנציאליים, כדי להימנע מתקלות או "הפתעות" לא רצויות בהמשך.

הכנת הנכס לצילומים ולביקורי קונים

נושא חשוב שאין להמעיט בערכו. על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר יש להכין את הנכס לצילומים ולביקורי קונים, ממש כמו הכנה של חתן או כלה לחופה.
לקבלת הסבר מקיף וחוברת טיפים בנושא שלחו הודעה כאן
לאחר סיום ההכנות נתאם מועד לצילום מקצועי על מנת להפיק צילומי סטילס ווידאו איכותיים, כולל צילומי רחפן.
קישור לסרטון דוגמא

שיווק

בשלב זה תצא אל הפועל תוכנית שיווק מחייבת, שתכלול קמפיין רחב ומתוזמן. הקמפיין כולל פרסומים מקצועיים בכל הלוחות הרלוונטיים, שיווק מסיבי ברשתות החברתיות ובפרט פרסום מטורגט וממומן (הסבר בפגישה), חלוקת עלונים בסביבת הנכס (במידת הצורך), פנייה למאגר הקונים של המשרד ולפלטפורמות מקצועיות נוספות. כל זאת על מנת ליצור תחרות של קונים על הנכס שלכם.

ניהול קונים

פניות מהקמפיין יגיעו, ומרגע זה אתחיל תהליך סינון שמטרתו לאתר קונים בשלים ומתאימים לעסקה מבחינת יכולת מימון, פריסת תשלומים ולוחות זמנים. אקבע בתיאום עמכם מועדים נוחים לביקורי קונים רלוונטיים בנכס.

ניהול משא ומתן וסגירת עסקה

כאשר השיווק והתהליך כולו עובד נכון, בשילוב הבדיקות שאני עורך ליכולות ולרצינות של הקונים שעל הפרק, נגיע למצב שבו אוכל לנהל עבורכם משא ומתן מעמדת כוח עם מינימום מעורבות רגשית. תנאים אלה יאפשרו לי לסגור לכם עסקה טובה ובטוחה.

אייקון נדל"ן עם מוזנים - אונו נדל"ן

ערכים מוספים

במהלך הדרך נעזר בסוללת אנשי מקצוע ראשונים במעלה, שמלווים אותי באופן שוטף ובתנאים מיוחדים בעסקאות שאני מוביל, כגון: עורך דין מומחה מקרקעין, יועץ משכנתאות, שמאי (במידת הצורך), קבלנים שונים, מעצבי פנים ועוד

היתרונות בקצרה

מעוניינים לשמוע יותר את היתרונות שבעבודה עם מתווך מקצועי?
לחץ כאן

סקרנים לדעת מה חושבים עלינו הלקוחות שלנו?
לחץ כאן

קישורים למדריכים וטיפים חשובים

חומרי עזר למכירת נכס

ריכזנו עבורכם את על המידי הנחוץ בעמוד "חומרי עזר למכירת נכס" טיפים ומידע משלים ניתן למצוא בעמוד המאמרים

טיפים להכנת הבית למכירה

הכנת בית למכירה היא שלב קריטי להצלחה בתהליך הכנו לכם מאמר שלם בנושא

סוף מעשה במחשבה תחילה

מומלץ ונכון לעבור ולהכיר את התהליך הנכון למכירת נכס מתחילתו ועד סופו. בקרו עמוד הבית שלנו והכירו את הדרך, המשמעויות וכל הסודות בענף

מעוניינים להשכיר נכס?

את כל הטיפים הספציפיים להשכרת נכס גלו כאן

מאמרים נוספים לעיון

מעונים לשאול שאלות? רוצים לשמוע יותר?

אשמח לשוחח, להכיר, ולהעמיד לרשותכם את כל המידע, הניסיון והכלים שצברתי, על מנת לייצר גם עבורכם את העסקה הטובה ביותר, ולהפוך גם אתכם ללקוחות מרוצים וממליצים.

אלי שאנן מתווך אונו נדלן

זקוקים למידע נוסף או התיעצות?

השאירו שם ומספר טלפון ואחזור אליכם בהקדם

אלי שאנן מתווך אונו נדלן

מעונים לשאול שאלות? רוצים לשמוע יותר?
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם