גני תקווה | תיווך ומידע בנושא נדל"ן

לקוחות יקרים,

כמיטב המסורת, ולנוחיותכם, ריכזתי כאן את כל המידע הדרוש להיכרות עם העיר גני תקווה, ובפרט עם נושא הנדל"ן למגורים ולהשקעה, כולל קישורים רלוונטיים למאגרי מידע עדכניים וחשובים.
מלבד מידע חיוני בנושא נדל"ן בעיר תמצאו במאמר גם מידע חשוב בנושאים נוספים, כגון מערכת החינוך בעיר, תחבורה ומוסדות חינוך ופנאי.
המאמר מציע מבט על ההתפתחות והעתיד של הנדל"ן בגני תקווה, ומצביע על היתרונות הגדולים של מגורים בעיר ועל האפשרויות המרתקות למשקיעים.

בכל שאלה או למידע נוסף הנכם מוזמנים ליצור עמי קשר.
שלכם ובשבילכם,

אלי שאנן | אונו נדל"ן | מתווך מומחה בגני תקווה

ההיסטוריה של גני תקווה

גני תקווה ממוקמת בצפון בבקעת אונו. היא גובלת בקריית אונו מדרום וממזרח, בגת רימון ובפתח תקווה מצפון, בכפר מע"ש ממזרח ובסביון מדרום. העיר הוקמה בשנת 1949, דרומית לפתח תקווה וסמוך למושב היובל (כפר מעש של היום). בשכונה, שנקראה בשם "שיכון היובל", נבנו בתים חד-קומתיים והיא שימשה כשכונת עולים. לאחר מספר שנים שונה שמה ל"גני תקווה", ובשנת 1953 הוכרזה כמועצה מקומית. בשנת 2023 קיבלה המועצה מעמד של עיר.
גני תקווה היא אחת הדוגמאות הטובות ליישובים וערים במעגל השני של גוש דן שהפכו להצלחה נדל"נית מרשימה, שכן היא התפתחה מיישוב פריפריאלי לעיר איכותית ומשגשגת בעלת אוכלוסייה צעירה ומשכילה.
גני תקווה מונה כ-25,000 תושבים המתגוררים בכ-7,000 בתי אב, והיא בעלת דירוג 9 במדד הסוציו-אקונומי הארצי. על פי הערכות בשנת 2030 יתגוררו בעיר כ-35,000 תושבים.
לחץ לצפייה ברשימת אתרים לשימור גני תקווה בעיר (קישור לקובץ).

קישורים נוספים
גני תקווה בוויקיפדיה.
נתונים דמוגרפיים נוספים מתוך האתר לביטוח לאומי.
נתונים עדכניים מהלשכה המרכזית לסטטיסטיקה

I LOVE GANEY TIKVA אני אוהב את גני תקווה

התפתחות הנדל"ן בגני תקווה

בשנות ה-60, לאחר אכלוס ראשוני של מתיישבים, נבנתה במערב גני תקווה שכונה שנייה ונקראה בשם "ישמח משה". בשנת 1972 החלה בנייתה של שכונת "גבעת סביון" ממערב ליישוב, ויחד איתה החל תהליך התרחבות ניכר. בשנת 1995 החלה בנייתה של שכונת המגורים "גבעת סביון החדשה" במזרח היישוב, בגבול עם כפר מעש. היישוב המשיך לצמוח והתפתח לשכונות נוספות (פרטים בהמשך המאמר). עם השנים הפכה גני תקווה לעיר קהילתית מבוקשת, שבה נהנים התושבים מאיכות חיים גבוהה, מערכת חינוך משובחת, שירותים קהילתיים מעולים ואווירה נעימה.

יש לציין שהשכנות עם שכונת סביון דרבנה וזירזה אף היא את התפתחותה של העיר, וגם בימים אלו היא נמצאת בעיצומם תהליכי פיתוח מואצים, הכוללים הקמת שתי שכונות חדשות והתחדשות עירונית מקיפה באזורים הוותיקים.

התחזית הנדל"נית לשנים הבאות היא שהביקוש לנכסים בעיר יוסיף להתגבר בעקבות המשך הבנייה, הקרבה לקו הסגול של הרכבת הקלה והגידול הצפוי באוכלוסייה בשנים הקרובות.

פסל סביבתי גני תקווה אלי שאנו אונו נדל"ן

"בעקבות הנתונים והמשך ההגירה החיובית לעיר אנו מעריכים כי גני תקווה תמשיך להיות אלטרנטיבה מצוינת לרוכשי דירות פרטיים ולמשקיעים; אומנם היצע הדירות החדשות צפוי לגדול עם הקמתן של השכונות החדשות אך המחירים בעיר צפויים להמשיך לעלות בקצב גבוה יותר מזה שביישובים האחרים בסביבה."

פילוח אוכלוסייה ועסקאות נדל"ן בגני תקווה

אתר מדלן מרכז מידע עדכני על אודות פילוח האוכלוסייה ועסקאות הנדל"ן המתקיימות בעיר. לפרטים המלאים לחץ כאן
באתר הרשמי של רשות המיסים ניתן לראות בכל רגע נתון פירוט מלא של עסקאות הנדל"ן שהתקיימו בפועל בגני תקווה (בעיכוב של כשלושה חודשים). לצפייה לחץ כאן 
לקישורים שימושיים נוספים בנושא נדל"ן לחץ כאן 

רחוב דרך הים גני תקווה

הרכבת הקלה והמטרו העתידי

פרויקט הרכבת הקלה נמצא בימים אלו בעיצומו. מתווה הקו הסגול של הרכבת יחבר את בקעת אונו כולה בקלות וביעילות לכל ערי המרכז. התחנה הקרובה לגני תקווה תוקם על ציר לוי אשכול בקריית אונו, והקו יחבר בין גני תקווה ובקעת אונו כולה לבין פתח תקווה, רמת גן, גבעתיים ותל אביב.
בקו המטרו M2 העתידי תוקם תחנה ברחוב בן גוריון בפ"ת, וגשר יוקם מעל כביש 471 כדי להנגיש את התחנה לתושבי העיר.
עיריית גני תקווה מקימה מערך הסעות מרחבי העיר אל התחנות, ומהן אל העיר. חיבור העיר למערכת הסעת המונים מתקדמת תשפיע באופן דרמטי על קלות היציאה מהעיר והחזרה אליה, והדבר צפוי להשפיע גם על מחירי הנדל"ן. תחילת פעילות הקו 2026.

לחץ  להורדת מפת המטרו והרכבת הקלה של גוש דן

קישור למערכת המטרו ומרחב תחנות המטרו מתוך האתר המנהל והתכנון

גני תקווה הרכבת הקלה מפה

שכונות בגני תקווה

גני תקווה שנמצאת בצמיחה מתמידה הפכה לאחד הערים המבוקשות ביותר להשקעה ומגורים במרכז הארץ. לעיר שכונות רבות ומגוונות, ולכל אחת מהן אופי ייחודי. הנה כמה מילים על כל שכונה:

קריית ישמח משה

קריית "ישמח משה" היא שכונה ותיקה בגני תקווה. השכונה, שתוכננה על ידי אבא אלחנני, היא חרדית באופייה והוקמה בשנות ה-60 עבור עולים חסידים מארצות הברית.
בשנות ה-70 נרכשו קרקעות מצפון לשכונה ועל שטחן הוקמה שכונת גבעת סביון.
בשכונה הקטנה מצויות היום כ-200 דירות, בבנייה רוויה בלבד, והיא מתאפיינת בדירות גדלות מהרגיל משום שתוכננו עבור משפחות חרדיות גדולות.

לחצו למידע נדל"ני מעודכן מתוך אתר מדלן

שכונת נוף סביון

מצפון לשכונת ישמח משה הוקמה בשנת 1996 שכונת "נוף סביון", והיא שווקה בעיקר לציבור דתי.

גם שכונה זו היא אחת הוותיקות בעיר, והיא מתאפיינת בבנייה רוויה. בשכונה מתבצעים כיום פרויקטים רבים של התחדשות עירונית.

בדומה לשכונת ישמח משה, מחירי הדירות בשכונת נוף סביון נמוכים בייחס למחירי הדירות בשכונות החדשות בעיר.

לחצו למידע נדל"ני מעודכן מתוך אתר מדלן

שכונת נוסף סביון גני תקווה מפה

גני תקווה מערב

שכונת גני תקווה מערב הינה שכונה חדשה, המוקמת בימים אלו בחלקה הצפון מערבי של העיר. השכונה נושקת לשכונת פסגת אונו היוקרתית, שבקריית אונו.
מודל המגורים בשכונה מבוסס על מגדלי יוקרה רבי קומות, שבמרכזם מתחם ירוק. המתחם הירוק כולל פינות ישיבה, שבילי הליכה ושבילי אופניים, משחקים ומדשאות רחבות ידיים לרווחת הציבור.

לחצו למידע נדל"ני מעודכן מתוך אתר מדלן

גני תקווה מערב דרך הים פינת איילות

שכונת גבעת סביון

בתחילת שנות ה-70 החלה חברת אפריקה ישראל בבניית שכונת גבעת סביון. השכונה מתאפיינת בבנייה רוויה, והיא אחת הוותיקות בעיר. בשנים האחרונות עוברת גבעת סביון "מתיחת פנים" בעזרת פרויקטים שונים של התחדשות עירונית.
במרכז השכונה ממוקם פארק ציבורי "התבור", המשמש את תושבי השכונה.

לחצו למידע נדל"ני מעודכן מתוך אתר מדלן.

שכונת גבעת סביון גני תקווה

 

שוקלים למכור או לרכוש נכס בקריית אונו? לקבלת מידע, פרטים על נכסים בשיווק או קבלת ניתוח שוק השוואתי לנכס  צור קשר עכשיו

מרכז העיר גני תקווה

מרכז העיר גני תקווה מתאפיין רובו ככולו בבנייה של בתים צמודי קרקע, קוטג'ים דו-משפחתיים ובתים פרטיים. שטחן של החלקות בשכונה הוא בקירוב 1000 מ"ר, והן מחולקות לשניים עד ארבעה מגרשים, ששטחיהם על פי רוב בין 250 מ"ר ל-500 מ"ר.
השכונה מבוקשת מאוד למגורים, ויש בה בתים בבנייה חדשה ומודרנית וכן "בתי סבתא" ותיקים.
בשכונה ממוקמים כמה פארקים, המשמשים כריאות ירוקות וכמתחמי בילוי לרווחת התושבים:

  • "גן השלום והאהבה" – ממוקם ברחוב הגליל מול בית העירייה, קרוי על שם ראש הממשלה יצחק רבין ז"ל. בגן מתקיימים בין השאר שיעורי יוגה.
  • "גן הילד" – ממוקם בין רחוב הקישון לסמטת עמק זבולון.
  • "גן מגדל המים" – ממוקם ברחוב הנגב 14, למרגלות מגדל המים שנבנה בשנת 1972 ושופץ לאחרונה.

ברחוב גבעון 3 עדיין עומד על תילו צריף עץ מתקופת הקמת היישוב. זהו אחד מ-240 צריפים שוודיים שנבנו עבור המשפחות הראשונות בשכונה.

לחצו למידע נדל"ני מעודכן מתוך אתר מדלן.

גני תקווה מרכז העיר מפה
גן השלום והאהבה על שם יצחק רבין גני תקווה
גן השלום והאהבה על שם יצחק רבין גני תקווה

גבעת סביון החדשה

שכונת מגורים חדשה הממוקמת במזרח היישוב, בגבול עם כפר מעש. שכונת גבעת סביון החדשה היא אחת השכונות המבוקשות בעיר, והיא מתאפיינת בבתים צמודי קרקע. בשכונה ממוקם מרכז תרבות בשם "מרכז הבמה", ובו מרכז מסחרי קטן וקאנטרי קלאב "גלים". כמו כן על גבול השכונה נמצא "גן השלום והאהבה" ע"ש יצחק רבין, שזכה בפרס אדריכלי גנים ונוף ע"ש אברהם קראוון.

לחצו למידע נדל"ני מעודכן מתוך אתר מדלן

שכונת גבעת סביון החדשהפארק הכרמל גני תקווה 2
שכונת גבעת סביון החדשה רחוב הכרמל גני תקווה

שכונת גנים – גני תקווה

שכונת גנים, המכונה גם "פרויקט הבריכה", היא שכונה חדשה יחסית בעיר. בנייתה החלה בשנת 2006. בשכונה 14 מגדלים רבי קומות, ובהם 750 בתי אב. מחירי הדירות בשכונה גבוהים ביחס למחירי הדירות בשכונות הוותיקות בעיר.
במרכז המתחם נבנה קאנטרי קלאב פרטי, הכולל חדר כושר ובריכת שחייה ומתקיימים בו חוגים. הוא משרת את תושבי הפרויקט בלבד, והתושבים מחויבים להיות מנויים בו כחלק מהסכם המכר.
בשכונת גנים עוברת טיילת הקרויה "שדרת התקוות", ולאורכה מוצבים מתקני ספורט ועבודות אמנות ופיסול בנושא התקווה. יש בה מוזיאון פתוח, שבילי אופניים ושבילי הליכה ופינות משחק לילדים. בשנת 2011 זכתה השדרה במקום הראשון בקטגוריית הפיתוח בתחרות "פרויקט השנה" של אדריכלות ישראלית.

לחצו למידע נדל"ני מעודכן מתוך אתר מדלן

שכונת גנים גני תקווה
שכונת גנים גני תקווה
שכונת גנים גני תקווה פרויקט הבריכה
שכונת גנים גני תקווה פרויקט הבריכה

שכונת גנים צפון – גני תקווה

"שכונת גנים צפון" היא שכונה יוקרתית, ואחת השכונות המבוקשות והמצליחות בגני תקווה. השכונה החדשה ממוקמת בצפון העיר, צמוד לקריית אונו. סטנדרטי הבנייה הגבוהים והקהילה האיכותית שהגיעה לשכונה מגדילים את הביקוש לדירות ולנכסים בה, וערכם עולה בהתמדה.
בניית מגדלי מגורים לגובה 18 קומות הותירו מקום לשטחים פתוחים ירוקים רבים, הכוללים גני שעשועים שבילי הליכה ומדשאות רחבות ידיים.
סוגי הדירות בשכונה כוללים דירות ארבעה עד שישה חדרים, דירות גן, מיני-פנטהאוזים ופנטהאוזים. כל הדירות מתוכננות ומעוצבות ברמת גימור גבוהה וייחודית.

לחצו למידע נדל"ני מעודכן מתוך אתר מדלן

שכונת גנים צפון גני תקווה מפה
שכונת גנים צפון טיילת גני תקווה אלי שאנן אונו נדל"ן
שכונת גנים צפון גני תקווה גן שעשועים

שכונת מע"ר – גני תקווה

שכונת מע"ר (ראשי תיבות של "מרכז עסקים ראשי") ממוקמת בצפון גני תקווה ביו שתי השכונות המבוקשות, גנים צפון וגני סביון.
השכונה מיועדת ברובה לשטחי מסחר ומשרדים. בשכונה ממוקם קניון צים-אורבן, ומתחם דיור מוגן של מגדלי הים התיכון. מלבד זאת ממוקמים בשכונה גם כמה מגדלי דירות למגורים.

לחצו למידע נדל"ני מעודכן מתוך אתר מדלן

קניון צים אורבן גני תקווה אלי שאנן אונו נדל"ן
דרך הים גני תקווה מגדלי הים התיכון אונו נדל"ן

שכונת גני סביון – גני תקווה

גני סביון היא שכונה חדשה ומודרנית, הממוקמת בפינה הצפון מזרחית של העיר, בסמיכות למושבים גת רימון וכפר מעש. תושבי השכונה נהנים מאופק ירוק ומנוף פתוח ואין-סופי של השפלה והרי ירושלים.
בשכונה כ-800 דירות המחולקות בין שבעה מגדלי יוקרה המתנשאים לגובה של 25 קומות, וארבעה בניינים בני 11 קומות.
בשכונה ממוקמים שני גנים ציבוריים גדולים, שבהם מדשאות רחבות ידיים ומתקנים לילדים. שבילי הליכה ושבילי אופניים מאפשרים לילדי השכונה להגיע בבטחה לבתי הספר הסמוכים לאזורי המגורים.

לחצו למידע נדל"ני מעודכן מתוך אתר מדלן

שכונת גני סביון גני תקווה אונו נדל"ן
שכונת גני סביון גני תקווה

תוכניות פיתוח בגני תקווה

בנוסף לבנייה השוטפת ברחבי העיר תוקמנה בשנים הקרובות שתי שכונות חדשות בגני תקווה:

1. הרובע הצפוני (גוש 6716)

הרובע הצפוני, המשתרע על פני 270 דונם, הוא עתודת קרקע גדולה הממוקמת בחלקה הצפוני של גני תקווה, במרחב שבין קריית אונו וגת רימון לבין כביש מכבית 471.
בימים אלו עובדת הוועדה המחוזית על אישור תוכניות רחבות היקף ומתוכננת בקפידה להקמת שכונה חדשה. השכונה תכלול כ-1,200 יחידות דיור, מגוון רחב של שטחי תעסוקה ומסחר וקריית חינוך. בקריית החינוך יהיו מוסדות לימוד ופנאי מגוונים, אשר יספקו מענה חינוכי מקיף לצורכי השכונה והעיר כולה.
שטחי התעסוקה המתוכננים ירוכזו לאורכו של מדרחוב, וישולבו ביניהם שטחי מסחר ופנאי רבים.
בליבו של הרובע יוקם פארק ציבורי פתוח על כ-18 דונם, לצד כיכר עירונית מרכזית. בכיכר יתקיימו אירועים ופעילויות של היישוב, והיא תשמש את כלל התושבים.
בשכונה מתוכננים להיבנות כ-50 מגדלי מגורים, בני שמונה עד שלושים קומות.
על מנת לשפר את התנועה בעיר ואת נגישות התושבים לצירי התנועה, לתחנות הרכבת הקלה ולמטרו העתידי, תיסלל עם פיתוח הרובע דרך חדשה מדרום לכביש 471, בין מחלף אונו לבין מחלף גת רימון. גשר יוקם מעל כביש 471 שיחבר בין דרך אילנות בגני תקווה לרחוב בן גוריון בפתח תקווה. הגשר יאפשר בעתיד הגעה לתחנת המטרו "בן גוריון" בפתח תקווה, שתוקם על קו M2.

לחץ לצפייה בתכנית הגוש הצפוני גני תקווה

2. גני תקווה מזרח (שכונת יפה נוף)

השכונה שתוקם בין גני תקווה לכפר מעש (גוש 6721) נמצאת בשלבי תכנון בוועדה המחוזית.
תוכנית 417-0752238 (גני תקווה מזרח)
הוועדה עוסקת בהסדרה ובשינוי יעוד הקרקע, מקרקע חקלאית לשטח ציבורי ופרטי פתוח, שיכלול מסחר, ספורט ונופש, מגורים, תעסוקה וכן מבנים ומוסדות ציבור.
בחלקו יועד השטח לפיתוח אזור נופש מטרופוליטני לבקעת אונו כולה.
בשכונה צפויים להיבנות כ-120,000 מ"ר של שטחי תעשייה ומסחר, וכ-3,700 יחידות דיור.

שכונת יפה נוף גני תקווה מזרח

נכסים למכירה בגני תקווה

גני תקווה מציעה מגוון רחב של נכסים למכירה, למגורים ולהשקעה, וניתן למצוא בה את כל סוגי הנכסים ברמות מחיר שונות. בעיר יש שכונות ותיקות מתקופת קום המדינה, וניתן למצוא בהן עדיין דירות ישנות ו"מציאות נדל"ניות" באזורים המיועדים להתחדשות עירונית. השכונות הוותיקות מתאפיינות בבנייה של צמודי-קרקע ובנייה רוויה של עד ארבע קומות, והן סמוכות לשכונות מודרניות ולנכסים בבנייה חדשה. הבנייה החדשה היא בנייה רוויה של מגדלים עד 30 קומות.

דירות למכירה בגני תקווה

דירות מגורים הן סוג הנכס השכיח ביותר בגני תקווה. העיר מציעה מגוון רחב של דירות, החל מדירות שלושה חדרים, המיועדות לזוגות צעירים, ועד דירות יוקרה מרווחות וגדולות, פנטהאוזים ודירות גן.

  • דירות שלושה חדרים: הדירות ממוקמות בעיקר בשכונות הוותיקות בעיר, ושטחן כ-60–100 מ"ר. הן מתאימות לזוגות צעירים ולמשפחות קטנות, והדירות הגדולות שבהן נבנו במקור לטובת המגזר חרדי בעיר.
  • דירות ארבעה חדרים: הדירות הפופולריות ביותר בעיר, שטחן כ-95–115 מ"ר. הן מתאימות למשפחות, וממוקמות גם בשכונות הוותיקות וגם בחדשות.
  • דירות חמישה חדרים: דירות גדולות יותר, שטחן כ-120–135 מ"ר. הן מתאימות למשפחות עם ילדים או לזוגות המעוניינים בחלל מגורים מרווח. דירות אלו נמצאות בעיקר בשכונות החדשות, בצפון ובמזרח העיר.
  • דירות יוקרה: דירות גדולות במיוחד, שטחן הבנוי כולל מרפסות יכול להגיע עד 300 מ"ר. אלו בדרך כלל דירת גג (פנטהאוס או מיני פנטהאוס) או דירות גן מפנקות, והן נמצאות בעיקר בשכונות החדשות בעיר. דירות אלו מציעות מרפסות או גינות מרווחות, מפרט עשיר ואיכותי ומקצתן עברו עיצוב אדריכלי מוקפד ומושקע. הן מתאימות למשפחות אמידות או לאנשים המעוניינים ברמת חיים גבוהה ומחיריהן בהתאם.

בתים פרטיים, מגרשים וצמודי-קרקע למכירה בגני תקווה

בנוסף לדירות, שכונות ואזורים מסוימים בגני תקווה מתאפיינים בבנייה של בתים פרטיים צמודי-קרקע. הבתים מפוזרים באזורים שונים אך בעיקר בשכונות הוותיקות, ומציעים חללים מרווחים למי שמחפשים פרטיות ושקט בתוך העיר. נכסים מסוג זה מתאימים לקונים בעלי אמצעים שרוצים ליהנות מרמת חיים גבוהה.

  • בתים פרטיים וצמודי קרקע: הבתים בנויים בדרך כלל על מגרשים ששטחם 200–500 מ"ר. לבתים אלו חצר פרטית גדולה, והם מתאימים למשפחות עם ילדים או לאוכלוסייה בעלת אמצעים השוחרת רמת חיים גבוהה.
  • מגרשים: מגרשים למגורים זמינים לרכישה באזורים מסוימים בגני תקווה. מגרשים אלו מאפשרים לבעליהם לבנות בית פרטי בודד או קוטג' דו-משפחתי, בהתאם להיתר מהוועדה המקומית.

קניון צים-אורבן גני תקווה

קניון צים-אורבן הוא מתחם קניות בילוי ופנאי חדש בגני תקווה ובבקעת אונו.
המתחם נפתח בשנת 2022. הוא ממוקם בין דרך התקווה לדרך הים . זהו קניון פתוח, המשתרע על שטח של כ-8,500 מטרים רבועים, והוא כולל שתי קומות מסחר ומשרדים וכן חניון תת-קרקעי ובו כ-270 מקומות חנייה.
הקניון הוא חלק מפרויקט המשלב מבני מסחר ומגורים, מעליו בנויים שני מגדלי יוקרה למגורים ובהם כ-250 דירות בגדלים שונים.
במרכז המסחרי יש מגוון חנויות ושירותים, כגון חנויות אופנה וחנויות לעיצוב הבית, מסעדות ובתי קפה, סניף דואר, חנויות פארם וכן סניפים של קופות חולים, חדר כושר ועסקים שונים נוספים.
הפרויקט כולו הוא ממוקדי הפעילות המרכזיים בגני תקווה.

קניון צים אורבן גני תקווה המתחם הפתוח

שדרת התקוות

"שדרת התקוות" הינה טיילת העוברת לרוחבה של העיר, החל מהבריכות הביולוגיות בשכונת גנים ממזרח, ועד תיכון מיתר, בואכה שכונת מע"ר ממערב.

לאורכה מוצבים מתקני ספורט, עבודות אמנות ופיסול בנושא התקווה. יש בה מוזיאון פתוח, שבילי אופניים ושבילי הליכה ופינות משחק לילדים. בשנת 2011 זכתה השדרה במקום הראשון בקטגוריית הפיתוח בתחרות "פרויקט השנה" של אדריכלות ישראלית.

שדרת התקוות גני תקווה

מוסדות עירוניים גני תקווה

עיריית גני תקווה

כתובת העירייה: הגליל 48, גני תקווה.
לעיריית גני תקווה אתר אינטרנט נוח לשימוש, עשיר במידע ובקישורים רלוונטיים לכל צורכי התושבים בעיר. באתר ניתן למצוא מידע מקיף בנושאי חינוך, תרבות ופנאי ומידע בנושאי נדל"ן, וכן מידע כללי ועדכונים שוטפים.

עיריית גני תקווה אלי שאנן אונו נדל"ן

קריית החינוך גני תקווה


מתחם קריית החינוך גני תקווה הושלם ב ספטמבר 2018, והוא ממוקם לאורך דרך הים 9 בעיר.
המתחם כולל את מוסדות החינוך הבאים: בית הספר היסודי "אילות", חטיבת הביניים "ראשונים", תיכון "מית"ר" ומעבדות, וכן ספרייה ציבורית, אולם ספורט ומגרש כדורגל, המשמשים בשעות אחה"צ את כלל הציבור.
במתחם פועל מזנון המשמש בשעות היום את בתי הספר והספרייה, ואת כלל המבקרים בשעות אחר הצהריים.
למבנה חניון תת קרקעי ובו 84 מקומות חנייה, ועל גג הוכשר מרחב פתוח להתכנסות ולאירועים.

קריית החינות גני תקווה מפה מפה
קריית החינוך גני תקווה

הספרייה הציבורית בגני תקווה

הספרייה הציבורית גני תקווה ממוקמת בקריית החינוך בעיר, והיא משמשת מרכז תרבותי וחינוכי המציע מגוון רחב של פעילויות. מבנה הספרייה כולל אולם כנסים ואירועים ומתחם משחקים אינטראקטיבי-פדגוגי.
המבנה המרשים בעל שלוש הקומות משמש אכסניה לכ-35,000 כותרים, ספרי קריאה למבוגרים, לנוער, לילדים ולגיל הרך, כולל ספרים בשפות זרות, ספרות לציבור הדתי, ספרי שמע וספרים דיגיטליים.
בספרייה מתקיימות פעילויות העשרה רבות ומגוונות, כגון: שעות סיפור לגיל הרך, מפגשים עם סופרים ומאיירים, סדנאות והרצאות שונות לכל הגילים.

הספרייה העירונית קריית החינוך גני תקווה

מועדון הכדורגל הפועל גני תקווה

בשנת 2021 הוקם מועדון הכדורגל הפועל גני תקווה. המועדון ממוקם ברחוב הגליל 33 בעיר. לבית הספר לכדורגל גני תקווה חברות רשמית בהתאחדות לכדורגל, וכבר בעונתו הראשונה זכה המועדון באליפות ליגה ג' והעפיל לליגה ב'.
במסגרת בית הספר מתקיימים חוגי כדורגל לכל הגילים, החל מגיל גיל 4.

חדרי כושר בגני תקווה

המודעות של תושבי גני תקווה לאורח חיים בריא קידמה את פתיחתם של מרכזי ספורט ושל חדרי כושר רבים ברחבי העיר. הנה כמה מהם:

fitness-factory
רקונס
קאנטרי קלאב גלים 

תרבות בגני תקווה

"מרכז הבמה", הממוקם ברחוב הכרמל 20 בגני תקווה, משמש כהיכל התרבות של העיר. המרכז מציע לתושבי בקעת אונו שלל הופעות, ומארח מגוון רחב של פעילויות תרבות, העשרה וחוגים בתחומים שונים, כגון: תיאטרון, מחול, מוסיקה, ערבי זמר, הצגות ילדים, הרצאות העשרה, מופעי בידור וסטנד-אפ.
המבנה נאה, נגיש ומכובד, ועבר לאחרונה שיפוץ מקיף. השיפוץ כלל לובי חדש, חדרי שירותים חדשניים, שדרוג האולמות והתקנת מערכות סאונד ותאורה מתקדמות.
בתוך המבנה יש גם מספר חנויות ובתי קפה.

מרכז הבמה גני תקווה אונו נדל"ן

החברה לפיתוח גני תקווה

החברה לפיתוח גני תקווה בע"מ – חל"צ (חברה לתועלת הציבור) היא עמותה הפועלת לקידום הספורט, הספורט ההישגי והפנאי בגני תקווה.
העמותה מפעילה את מרכז הספורט "קאנטרי גלים" ואת בריכת השחייה בעיר. החברה מרכזת ומפעילה מגוון רחב של פעילויות חינוך וספורט, כגון חוגי ספורט לכל הגילים, צהרונים ומסגרות משלימות, בית ספר למוזיקה, פעילות לגיל הרך וחוגי העשרה ואומנות.
כתובת: רחוב הגליל 33, גני תקווה.

תנועות נוער בגני תקווה

בגני תקווה מתקיימת פעילות ענפה של תנועות נוער מכל גווני הקשת.
באתר העירייה תמצאו את כל המידע העדכני בנושא כולל פרטים יצירת קשר עם כל תנועה.

הבריכות הביולוגיות בגני תקווה

לאורך רחוב האגמים בשכונת גנים בעיר הוקם פרויקט ייחודי, בין הראשונים מסוגו בארץ. זהו מתחם של בריכות ביולוגיות הפועלות להשבת מים אפורים. במסגרת הפרויקט תוכננה והוקמה מראש הפרדה בין שתי מערכות ניקוז המים של השכונה. מערכת אחת רגילה, המפנה את מי הביוב מחדרי השירותים ישירות למערכת הביוב העירונית; ומערכת שנייה, המנקזת מים אפורים (מי כיורים, חדרי רחצה, מזגנים ומרפסות) לבריכת הטיפול האקולוגית. שם עוברים המים תהליכי טיהור על ידי חומרים אורגניים בלבד וללא שימוש ברעלים.
מים אילו משמשים גם את בריכות הנוי, שנבנו לרווחת הציבור, וגם משמשים להשקיית השטחים הציבוריים בשכונה ובסביבה.

הבריכות הביולוגיות גני תקווה
הבריכות הביולוגיות בגני תקווה

מתווך מומלץ בגני תקווה

מחפשים מתווך מומחה ומומלץ בגני תקווה?
עם ניסיון של שנים רבות, ואין-ספור עסקאות נדל"ן בעיר, אשמח לעמוד לרשותכם וללוות גם אתכם בתהליך מכירה או רכישה של נכס.

רוצים להכיר הזדמנויות נדל"ן בגני תקווה?
מעוניינים לקנות או למכור באזור?

חייגו עכשיו ואני מבטיח לעזור גם לכם לממש את חלומכם, בהגינות ובמקצועיות!!!

בברכה,
אלי שאנן – אונו נדל"ן | סוכן הנדל"ן שלכם | 052-6618699 

קישורים שימושיים

שתפו:

קריית אונו מידע בנושא נדל"ן אלי שאנן אונו נדל"ן

מעוניניים לשאול שאלות? רוצים לשמוע יותר?
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

זקוקים למידע נוסף או התיעצות?

השאירו שם ומספר טלפון ואחזור אליכם בהקדם

אלי שאנן מתווך אונו נדלן

מעונים לשאול שאלות? רוצים לשמוע יותר?
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם